طراحی سایت در مازندران – طراحی و توسعه سایت در مازندران 1402

طراحی سایت در مازندران
دسته بندی مطلب:
زمان مطالعه: 10 دقیقه

چرا طراحی سایت در مازندران حائز اهمیت است؟ طراحی سایت در مازندران چه مزیت و برتری برای کسب و کار های این استان دارد؟ چرا مشاغل شهر های مازندران نیازشان به وبسایت بیشتر از بقیه استان ها است؟

اگر شما مازنی هستید و سوالاتی در رابطه با طراحی سایت در مازندران سوالاتی ذهنتان را درگیر کرده است پس این مقاله برای شما است.

در این مقاله، تمام جنبه‌ها و ویژگی‌های طراحی و توسعه وبسایت در مازندران را به طور جامع برای مازنی های عزیز توضیح داده می‌شود. این مطلب به شما امکان می‌دهد که اگر قصد ایجاد یک وبسایت برای کسب و کار خود را دارید، با دقت و آگاهی کامل اقدام کنید.

مازندران استان فرصت ها

مازندران استان سرسبز و زیبا واقع در شمال ایران، از جمله استان هایی است که کسب و کار های زیادی را دربر دارد.

استان مازندران با داشتن جنگل های سرسبز و جاذبه های گردشگری فراوان همیشه میزبان موجی گسترده مسافران از سراسر ایران است، به همین دلیل گردش مالی زیادی در این استان وجود دارد.

در ادامه به این مبحث میپردازیم که چرا طراحی سایت در مازندران بسیار حائز اهمیت است.

تصویر استان مازندران - طراحی سایت در مازندران
استان مازندران-بهشت ایران
منبع :Dobaresafar

 اهمیت و نیاز به طراحی سایت در مازندران

با پیشرفت تکنولوژی و گسترش کسب و کار ها داشتن یک وبسایت برای دیده شدن کسب و کارتان و همچنین پیشی گرفتن از رقبا و افزایش فروش بسیار مهم است.

طراحی سایت در مازندران مزایای بسیار زیادی برای مازنی های عزیز دارد که در اینجا ما به چندتا از مهم ترین های آن اشاره میکنیم:

دسترسی به بازار های محلی با طراحی سایت در مازندران

با داشتن یک وبسایت معتبر و کارآمد در مازندران، شما به طور مستقیم به مخطبان محلی دسترسی دارید، منظور از دسترسی به مخاطبان محلی، افراد ساکن مازندران است.

شما اگر یک وبسایت کارآمد و بهینه شده برای کسب و کارتان در مازندران داشته باشید و سئوی آن را در سطح استان بهینه کرده باشید، اگر افراد ساکن مازندران در موتور جستجوی گوگل به دنبال محصول یا خدماتی که شما ارائه میدهید بگردند با وبسایت شما و بقیه رقبایتان در گوگل مواجه خواهند شد.

مثالی از سرچ محلی در گوگل با هدف خرید ست ورزشی - طراحی سایت در مازندران
مثالی از سرچ محلی در گوگل با هدف خرید ست ورزشی
مثالی از سرچ گوگل با هدف یافتن خدمات لوله کشی در مازندران - طراحی سایت در مازندران
مثالی از سرچ محلی گوگل با هدف یافتن خدمات لوله کشی در مازندران

سبقت در فروش از رقبا با طراحی سایت در مازندران

همانطور که در پاراگراف بالا اشاره کردیم وقتی افراد ساروی در گوگل به دنبال کالا یا خدمات شما بگردند با وبسایت شما و رقبایتان مواجه میشوند.

 به عنوان مثال شما یک فروشگاه لوازم ورزشی دارید و من به عنوان یک شخصی که به دنبال خرید یک ست ورزشی هستم وارد گوگل شده و عبارت خرید ست ورزشی در مازندران را جستجو میکنم، حالا من به تمام فروشگاه های ورزشی مازندران که وبسایت دارند دسترسی دارم و میتوانم خرید خودم را از یکی از آن ها انجام دهم.

در نتیجه اگر شما برای طراحی سایت در مازندران اقدامی نکرده باشید چندین قدم بزرگ از رقبای خود عقب هستید.

ویترین همیشه در دسترس با طراحی سایت در مازندران

فرض کنید تعطیلات عید یا محرم فرا رسیده است و شما با خانواده به مسافرت رفته اید یا در خانه در حال استراحت هستید و یا مشکل شخصی برایتان پیش آمده که شاید نتوانید چند روز سرکار برید، با این وجود فروشگاه و کسب و کار شما بسته است و کسی به آن دسترسی ندارد.

اما با طراحی سایت در مازندران، محصولات و خدمات شما همیشه برای هم استانی های عزیز در دسترس خواهد بود.

به عنوان مثال من قصد خرید یک تلفن همراه دارم و میدونم که مغازه شما بهترین قیمت موجود در بازار را دارد، ولی وقتی به محل کار شما رجوع میکنم با بسته بودن مغازه شما رو به رو میشوم.

حالا اگر کسب و کار شما دارای وبسایت باشد من به وبسایت شما مراجعه کرده و خرید خودم رو انجام میدهم و در اولین فرصت تلفن همراهی که با بهترین قیمت خریده ام به دستم میرسد، ولی اگر کسب و کارتان وبسایت نداشته باشد این امکان وجود دارد که من به سراغ رقبای شما بروم با اینکه قیمت آن ها از شما بالاتر است.

شاید با خودتان بگویید که پیج اینستاگرام نیز همچین مزیتی را دارد و در صورت بسته بودن مغازه میتوانید فروش داشته باشید، اما این تصور تا حدودی اشتباه است.

فروش از طریق اینستاگرام چند عیب دارد که در وبسایت این عیوب وجود ندارد، اول اینکه برای ثبت سفارش در اینستاگرام شما باید در اینستاگرام آنلاین باشید و پاسخ مشتری را بدهید، حالا شاید در اون لحظه موقعیتش را نداشته باشید یا اینکه قندشکنتان وصل نشود، این باعث میشود که مشتری شما از دست برود اما در سایت مشتری بدون اینکه به شما نیاز باشد میتواند پول را واریز کرده و خرید خودش را انجام دهد.

عیب بعدی اینستاگرام بحث اعتماد است، به دلیل کلاه برداری های زیادی که از طریق پیج های اینستاگرام صورت میگیرد خیلی از افراد به پیج های اینستاگرامی اعتماد نمیکنند و خرید انجام نمیدهند مگر اینکه شما را بشناسند، اما در وبسایت با وجود نماد اعتماد در قسمت پاورقی سایت مشتری با خیال راحت و اعتماد کامل خریدش را انجام میدهد.

جذب مشتریان آنلاین توسط طراحی سایت در مازندران

شاید تا الان با خودتان فکر میکردید که اینستاگرام بهترین مکان برای جذب مشتری های آنلاین است، اما اشتباه میکنید.

در اینستاگرام صفحه ی شما فقط تا وقتی در معرض دید است که تبلیغات و تبادل انجام دهید و یا با تولید محتوا در اکسپلور اینستا قرار بگیرید که همیشه قطعی هم نیست.

با طراحی سایت در مازندران وبسایت شما همیشه در نتایج جستجوی بازار هدفتان است و نیاز به تبلیغات و هزینه های گزاف بابت تبلیغ نیست، ناگفته هم نماند که افراد برای پیدا کردن کالا یا خدمات مورد نظرشان از گوگل استفاده میکنند نه اینستاگرام.

در دسترس بودن آفر های ویژه شما از طریق طراحی سایت در مازندران

با طراحی سایت در مازندران شما میتوانید تخفیف ها و پیشنهادات ویژه ی خود را در سطح استان و حتی در سطح کشور به نمایش بگذارید.

به دلیل تفاوت قیمت در هر کسب و کاری، امروزه هرکسی که قصد خرید کالا یا دریافت خدماتی را دارد قبل از اقدام به سراغ گوگل میرود و قیمت کالا یا خدماتی را که میخواهد جستجو میکند تا بتواند محصول یا خدمات مورد نظرش را با بهترین قیمت دریافت کند.

حالا به عنوان مثال شما یک جواهر فروشی در یکی از شهر های مازندران دارید و قصد دارید به مناسبت روز زن بر روی بعضی از جواهراتتان تخفیف 30 درصد اعمال کنید، اگر شما برای طراحی سایت در مازندران اقدام کرده باشید با اعمال کردن تخفیف ها در سایتتان در نتیجه ی جستجوی افرادی که به دنبال خرید طلا و جواهر به قیمت خوب است نمایش داده میشوید.

همچنین میتوانید سایتان را بر روی سایت ترب قرار دهید که تقریبا میشود گفت هرکسی که به دنبال کالایی با قیمت خوب است به این سایت مراجعه میکند.

بهینه سازی سئو(SEO) هنگام طراحی سایت در مازندران

در حوزه ی وب مبحثی وجود دارد به نام سئو یا بهینه سازی موتور های جستجو(search engine optimization)، به طور کلی به مجموعه کار هایی که با هدف بهتر کردن رتبه ی وبسایت برای موتور های جستجو نظیر گوگل، بینگ و… انجام میشود سئو گفته میشود.

هر چقدر سئوی وبسایت شما بهتر و بهینه تر باشد رتبه سایت شما در موتور های جستجو بهتر است و در نتایج صفحات اول موتور های جستجو دیده میشوید.

سئو دو حالت دارد، سئوی آن پیج(on page) که  به بیشتر جنبه ی فنی دارد و به کدنویسی برنامه نویس هنگام طراحی وبسایت مربوط میشود که به سئو اولیه نیز شناخته میشود و بسیار مهم است زیرا پایه ی سئو سایتتان محسوب میشود پس طراحی سایتتان را دست هر کسی نسپارید.

حالت دوم سئوی آف پیج(off page) است که مجموعه اقداماتی است که بعد از طراحی سایتتان برای بهبود رتبه سایتتان انجام میدهید.

مبحث سئو بسیار گسترده است و اگر بخواهیم وارد آن شویم باید از بحث اصلی که طراحی سایت در مازندران است خارج شویم.

اگر قصد طراحی سایت در مازندران را دارید مطمعن شوید مجموعه ای که قصد دارید پروژه ی خود را به آن ها بسپارید دانش خوبی در زمینه بهینه سازی سئو داشته باشد.

مهم ترین نکات درباره ی انتخاب یک شرکت طراحی و توسعه وبسایت در ساری

برای طراحی سایت اصلا عجله نکنید و حتما تحقیقات لازم را انجام دهید در این قسمت برخی از مهم ترین نکاتی که برای طراحی سایت در ساری باید در نظر داشته باشید را بازگو میکنیم:

 کیفیت برایتان مهم تر از قیمت باشد

هیچ ارزونی بی دلیل نیست.

وبسایت شما مغازه ی آنلاین شما است پس اگر برای کسب و کار خود ارزش قائل هستید طراحی سایت خود را به هر سازمانی که قیمت کمتری میگیرد ندهید، خیلی از سازمان ها و شرکت ها به این دلیل که قصد دارند پروژه ی مشتری را به هر نحوی دریافت کنند قیمت را بسیار پایین تر از چیزی که عرف است اعلام میکنند و چون هزینه ی کمی دریافت کرده اند خروجی ضعیفی ارائه میدهند.

البته این ضعف ها همیشه قابل دیدن نیست و بیشتر اوقات فنی هستند اما به مرور زمان خودشان را نشان خواهند داد و باعث میشوند شما اون بازدهی که از سایت انتظار دارید را دریافت نکنید.

پشتیبانی و خدمات قوی پس از طراحی سایت در مازندران

پشتیبانی فنی وبسایت مهم ترین وظیفه ی شرکت طراح پس از طراحی و توسعه وبسایت است.

وبسایت ها پس از طراحی مشکلات ریز و جزئی زیادی دارند که اگر رفع نشوند منجر به مشکلات بزرگتر میشود.

شرکت یا سازمانی که برای طراحی سایتتان در مازندران انتخاب میکنید باید دارای پشتیبانی قوی و موثر باشد.

عقد قرارداد رسمی و منعطف برای طراحی سایت در مازندران

شرکت های طراحی سایت در مازندران دارای قرارداد هستند که معمولا بند ها و تبصره های قرارداد هر شرکت با هم فرق دارند، بسیاری از شرکت ها قرارداد را به نحوی تنظیم میکنند که در بند های خاصی مانند بند فسخ و سایر بند ها شرایط به نفع شرکت باشد و اجازه ی دست بردن در قرارداد هم به مشتری نمیدهند.

شرکتی که قصد دارید طراحی سایت خود را به آن بسپارید باید قرارداد را به نحوی تنظیم کند که عادلانه باشد و اگر مشتری با محتوای یک تبصره یا بندی مشکل دارد با همفکری یک دیگر آن بند و تبصره را تغییر دهند.

طراحی سایت در مازندران دوناوب

شرکت دوناوب با نزدیک به یک دهه فعالیت موفق در خدمات وب مازندران از جمله طراحی سایت در مازندران و بهینه سازی سئو در مازندران، در خدمت سارویان عزیز است.

شرکت دوناوب با خدمات پس از طراحی VIP و قیمت های مناسب طراحی سایت در مازندران پذیرای شما کسبه ی محترم است.

برای دریافت مشاوره ی رایگان در رابطه با طراحی سایت با شماره ی 01133108343 تماس بگیرید.

فرقی ندارد پزشک هستید، سایت املاک دارید، فروشگاه دارید، جواهرفروشی دارید و یا صاحب آموزشگاه هستید، ما برای شما با بالاترین کیفیت وبسایت طراحی میکنیم.

پشتیبانی رایگانVIP، پنل پیامکی رایگان و طراحی سایت قسطی در مازندران از خدمات پس از طراحی شرکت دوناوب است.

نتیجه گیری

  با رشد کسب و کار ها و پیشرفت تکنولوژی در استان مازندران هر شغلی نیاز به ورود به بازار آنلاین را دارد. با طراحی سایت در مازندران پا به کسب و کار آنلاین بگذارید و محصولات و خدمات خود را از شهر خود فراتر ببرید و به رشد کسب و کار خود بپردازید.به این مطلب امتیاز دهید
آواتار علی توکلی فرد

علی توکلی فرد

2 نظر در “طراحی سایت در مازندران – طراحی و توسعه سایت در مازندران 1402”

  • آواتار علی توکلی فرد

   علی توکلی فرد

   گفت:

   سلام وقتتون بخیر، همچین سایتی هزینش 7 تومن میشه

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 8 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.